Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.25.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Kontroller

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Kontroller

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
•Havi zárási feladatok végrehajtása, havi kontrolling riportok összeállítása
•Vezetői adatszolgáltatások és döntés előkészítő elemzések készítése
•Ajánlatok árazások, pénzügy szakmai támogatása
•Részvétel az éves pénzügyi terv elkészítésében
•SAP CO alapú költségfelosztások kezelése

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
•Főiskolai/ egyetemi diploma (közigazgatási, pénzügyi, számviteli)
•MS Excel magas szintű ismerete
•Magabiztos számviteli alapismeretek
•Kontrolling területen szerzett min. 3-5 év tapasztalat
•Jó kommunikációs képesség
•Precizitás, rendszerezési képesség
•Proaktív, kezdeményező személyiség

Ami előnyt jelent:
•Banki környezetben szerzett tapasztalat
•SAP FI/CO modul használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
•szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
•folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
•fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
•home office – a pandémiától függetlenül
•kávé, tea és gyümölcs az irodában