Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.19.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Erőforrás kontroller

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• A vállalaton belüli erőforrás- és kapacitásmenedzsment folyamatok kialakítása, működtetése és fejlesztése (humán erőforrások)
• Az erőforrás allokáció és kapacitások nyomon követése, kontrollja
• Támogató rendszerek (időgazdálkodási, projekt portfólió menedzsment, igénykezelés, ERP, CMDB, ticketing) fejlesztésében való aktív közreműködés
• Riportstruktúra kialakítása és fejlesztése a szervezettel és stratégiai erőforrás kezeléssel kapcsolatos vezetői döntések meghozatalához
• Szoros együttműködés a projekt és igénymenedzsment területtel az erőforrástervezés során (trendelemzések, terv-tény összehasonlítások, tervezési módszertan fejlesztése)
• Szoros együttműködés a kontrolling területtel az önköltségszámítási folyamatokban (tényadatok visszamérése)
• Szoros együttműködés a HR területtel a humán erőforrás gazdálkodás folyamatokban

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Legalább középfokú végzettség
• Legalább 2 éves hasonló munkakörben (pl.: erőforrás kontrolling, kapacitásmenedzsment, adatelemzés) szerzett szakmai tapasztalat
• Microsoft Excel magabiztos használata (modellezés, függvények, PIVOT, diagrammok)
• Erős analitikus szemléletmód
• Nagyfokú önállóság és kreatív gondolkodásmód
• Jó kommunikációs és interperszonális készségek
• Kiemelkedő szervező-koordináló képesség
• Konfliktuskezelés
• Precizitás

Ami előnyt jelent:
• Gazdasági vagy IT területen szerzett felsőfokú végzettség
• Teljesítmény és erőforráskontrolling módszertanok ismerete
• Adatbányászati és/vagy statisztikai módszerek ismerete
• POWER BI gyakorlati ismerete
• MS-Project Online gyakorlati ismerete
• SAP rendszer ismerete
• ITIL fogalmi ismeretek
• Alapvető pénzügyi és gazdasági ismeretek
• Projekt koordinációs tapasztalat
• Informatikai (fejlesztő és/vagy üzemeltető) cégnél szerzett gyakorlati tapasztalat
• Korábbi tapasztalat erőforrás tervező és/vagy kapacitásmenedzsment rendszer bevezetésében és működtetésében

Amit kínálunk:
• Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• Home office – a pandémiától függetlenül
• Kávé, tea és gyümölcs az irodában