Állásajánlat megosztása
Dátum:  2022.01.14.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

alkalmazás üzemeltető

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Alkalmazás üzemeltető

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?

  • banki számlavezető és kapcsolódó rendszereik üzemeltetése
  • éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása, riportolása
  • verzióváltások, telepítések megszervezése és végrehajtása a szállítóval együttműködve
  • a rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • tesztelések támogatása, elvégzése
  • hibabejelentések fogadása és kezelése
  • kapcsolattartás az IT társterületekkel, az üzleti felhasználókkal és szállítókkal,
  • változás követési és rendszerdokumentációk készítése
  • beszámolók készítése az elvégzett feladatok alapján
  • tudásbázis folyamatos bővítése, tudásmegosztás a csapattagokkal
  • a rendszerek napi működésének monitorozása
  • megbeszéléseken való aktív részvétel
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?

  • minimum középfokú műszaki / informatikai végzettség
  • nagyvállalati informatikai rendszerek üzemeltetésében, támogatásában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Windows alapú alkalmazás üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • proaktív hozzáállás, fejlett problémamegoldó képesség, precíz-, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
  • készenléti és ügyeleti tevékenységben való részvétel

Ami előnyt jelent:

  • Linux alapú alkalmazás üzemeltetésében szerzett gyakorlat (RHEL)
  • ticketing rendszer megoldói szintű ismerete
  • Oracle SQL alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
  • Home office – a pandémiától függetlenül
  • Kávé, tea és gyümölcs az irodában