Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.09.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Alkalmazás üzemeltető (AFR)

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• Azonnali fizetési rendszer üzemeltetése
• Éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása
• Verzióváltások, telepítések végrehajtása
• A rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
• Tesztelések támogatása, elvégzése
• Hibabejelentések megoldása L2 szinten
• Kapcsolattartás a szállítóval, IT társterületekkel és az üzleti felhasználókkal
• Rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Informatikai rendszerek üzemeltetésében, támogatásában szerzett 3-5 éves tapasztalat
• Linux alapú alkalmazás üzemeltetésében szerzett gyakorlat (RHEL)
• Angol középfok (írásban és szóban is)
• Hálózati technológiák (TCP/IP) ismerete
• Oracle adatbázis kezelési gyakorlat
• Erős problémamegoldó képesség, precíz, megbízható munkavégzés

Ami előnyt jelent:
• Banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Azonnali fizetési rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Java, IBM MQ ismeretek
• Docker, Openshift tapasztalat

Amit kínálunk:
• Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• Home office – a pandémiától függetlenül
• Kávé, tea és gyümölcs az irodában