Állásajánlat megosztása
Dátum:  2022.01.04.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

alkalmazás üzemeltető (pénzforg.)

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Alkalmazás üzemeltető (pénzforgalom)

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• banki fizetésforgalommal kapcsolatos rendszereink üzemeltetése
• éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása
• a rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
• verzió váltások szervezése és telepítés végrehajtás
• tesztelések támogatása
• banki partnerekkel és szállítókkal való kommunikáció, társterületekkel való együttműködés
• hibabejelentések fogadása és kezelése
• rendszerdokumentációk készítése, tudástár bővítése, egyéb adminisztrációs feladatok
• projekteken és megbeszéléseken való aktív részvétel

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• alkalmazás üzemeltetésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Linux és windows alapfokú ismeretek
• SQL lekérdezési ismeretek
• proaktív és alázatos hozzáállás, fejlett problémamegoldó képesség, precíz-, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
• készenléti és ügyeleti tevékenységben való részvétel

Ami előnyt jelent:
• fizetésforgalomban jártasság, releváns szakmai tapasztalat IG2 és SWIFT témakörben.
• banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Konténer alapú technológiák ismerete

Amit kínálunk:
• Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• Home office – a pandémiától függetlenül
• Kávé, tea és gyümölcs az irodában