Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.03.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Windows rendszermérnök

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.

Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Legfontosabb feladatod lesz a Microsoft Windows operációs rendszerek kialakítása, felügyelete és karbantartása
• Megbízunk a Windows operációs rendszerek frissítéseinek elvégzésével
• Számítunk rád a Windows operációs rendszeren futó alkalmazások operációs rendszer oldali támogatásában
• Aktív közreműködésedre lesz szükség felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzésében és javításában egyaránt
• Szükség lesz a Windows operációs rendszerek konfiguráció menedzsment eljárásainak használatában való jártasságodra

• felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel
• legalább 5 éves tapasztalatra tettél szert Windows szerver üzemeltetésben, közép- vagy nagyvállalati környezetben, virtuális infrastruktúrán
• magas szintű ismeretekkel rendelkezel: AD és DHCP, DNS, PKI, Exchange 2016 (CAS, DAG) kapcsán és emellett
• alapvető scriptelési ismereteid is vannak powershell környezetben
• RDS technológiákban jártas vagy (RDSH konfigurálás, Connection broker)
• átfogó rendszerszemlélet és precizitás jellemez a rendszer dokumentációk készítése során
• jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képességgel bírsz
• önállónak és kezdeményezőnek tartod magad
• folyamatorientált, strukturált gondolkodásmód jellemez

Előnyt jelent:
• banki környezetben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• SharePoint általános ismerete
• Windows szerver termékekhez kapcsolódó Microsoft MCP vagy MCSE minősítés
• WSUS / SCCM üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• Failover cluster szolgáltatás üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
• változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
• a home office lehetőségét nem csak pandémia alatt biztosítjuk
• már a belépéstől kezdődően cafeteria juttatásra leszel jogosult
• a vírushelyzet függvényében jó hangulatú, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt
• kiegyensúlyozott munkakörnyezetben, fiatalos csapattal dolgozhatsz

Hol és mennyit dolgozunk?
• Irodánk a 4-es 6-os vonalán, központi helyen Budapest II. kerületében, a Kapás utcában található – A jelenlegi pandémiás helyzetben természetesen biztosított a home office lehetőség, amit hosszútávon is szeretnénk fenntartani
• Autóval és kerékpárral is érkezhetsz, ehhez a helyet mi biztosítjuk számodra
• A munkádra teljes munkaidőben számítunk