Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.10.21.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Belső ellenőrzési vezető / Vezető IT auditor

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.

Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • A belső ellenőrzés éves IT audittervének összeállítása
  • A belső ellenőrzés IT auditjainak szakmai irányítása, felügyelete
  • Egyes belső ellenőrzési IT auditok végrehajtása
  • A belső ellenőrzés IT auditjairól, azok megállapításiról, az elindított intézkedések végrehajtásának állapotáról beszámoló a vezetőtestületeknek
  • Együttműködés az összevont alapú felügyelet belső ellenőrzési igazgatóságával
  • A szervezet szolgáltatásait megvalósító tevékenységek és folyamatok kontrollkörnyezetének értékelése
  • A szervezet által nyújtott szolgáltatások kontrollkörnyezetének a szolgáltatásokat igénybe vevőkre vonatkozó jogszabályi követelmények szerinti értékelése
  • Értékelésekre alapozott javaslattétel a szervezet kontrollkörnyezetének fejlesztésére, tevékenységek, folyamatok minőségének, eredményességnek javítására

A pályázóval szembeni elvárások:

  • IT belső auditori munkatapasztalat (minimum 3 év)
  • Vezető IT auditori munkatapasztalat (minimum 1 év)
  • IT szolgáltatásokra vonatkozó IT auditori tapasztalat
  • Folyamatszemlélet, események kockázatalapú megközelítése
  • Vonatkozó szabványok (ITIL, ISO27001, ISO20000-1), jogszabályok, ajánlások ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, szakmai irányító és együttműködési képesség
  • Felsőfokú végzettség

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Pénzintézetben szerzett informatikai üzemeltetői, fejlesztői, belső ellenőri, auditor tapasztalat
  • Nagyvállalati munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő