Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.25.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Vezető IT Architekt

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Kiemelt szereped lesz a banki termékeket és szolgáltatásokat támogató alkalmazások integrációjának megtervezésében, valamint a műszaki és architekturális megvalósítás és az alapinfrastruktúra elemek megtervezésében
• Számítunk Rád abban, hogy összefogd a csapat feladatait és segítsd azok megoldásának hatékony megszervezését a csapattagok kompetenciáinak figyelembevételével
• A csapat számít szakmai iránymutatásodra az egyes projektek architektúra tervezésében, illetve
• fontos szereped lesz az architekt erőforrások allokálásban, az üzleti ajánlatok szakmai előkészítésében, audit folyamatok támogatásában
• Aktív közreműködésed kulcsfontosságú lesz a felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzésében és javításában
• Számítunk Rád abban is, hogy figyelemmel kíséred a piacon elérhető informatikai megoldásokat, javaslatot teszel az egyes megoldások felhasználására
• Továbbá részt vehetsz a bankcsoport informatikai stratégiájának kidolgozásában

• 5+ éves mérnöki tapasztalattal rendelkezel vízesés / agilis fejlesztési projektekben
• részt vettél korábban elosztott rendszerek tervezésében Enterprise környezetben
• ismered a TOGAF, Lean, Scrum módszertanokat
• átfogó rendszerszemlélet és precizitás jellemez a rendszer dokumentációk készítése során
• jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képességgel bírsz
• önállónak és kezdeményezőnek tartod magad
• folyamatorientált, strukturált gondolkodásmód jellemez
• amihez alapvető szolgáltatói, ügyfélközpontú szemlélet társul

Előnyt jelent, ha:
• fejlesztési, tervezési gyakorlattal rendelkezel Microservices in a container, orchestration, CI/CD pipeline-t alkalmazó környezetekben
• ha szakmai utad során találkoztál a következő technológiákkal és eszközökkel: Containerization (OpenShift, Docker, Kubernetes), RDBMSs: Oracle, MySQL, PostgreSQL, IBM DB2, MsSQL, NoSql: Cassandra, MongoDB, Redis, API GateWays: Kong, Kraken, valamint
• tapasztalattal rendelkezel az alábbi alkalmazás keretrendszerek területén: Ajax, Lua, JavaScript, Web/WAF, Middleware, Application, Spring framework
• és nem ismeretlenek számodra a következő Change, Build, DevOps eszközök, úgymint: subversion, GIT, JIRA, Ant, Maven, Artifactory, Gitlab, Github, Bitbucket,Gogs,  Jenkins, Elastic, Prometheus, Victoria metrics, Cortex
• ha dolgoztál szakmai írányító, vezető  munkakörben pénzintézeti/telekommunikációs szektorban

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
• változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
• oktatások és képzések sokaságából kedvedre válogathatsz
• a home office lehetőségét nem csak pandémia alatt biztosítjuk
• már a belépéstől kezdődően cafeteria juttatásra leszel jogosult
• a vírushelyzet függvényében jó hangulatú, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt
• kiegyensúlyozott munkakörnyezetben, fiatalos csapattal dolgozhatsz

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület a Kapás utca 11-15. – A jelenlegi pandémiás helyzetben természetesen biztosított a home office lehetőség, amit hosszútávon is szeretnénk fenntartani
• Teljes munkaidő