Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.04.
Város:
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Mobilbankár - Veszprém

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkörünk magas színvonalú kiszolgálásához a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Lakossági mobilbankár

FELADATOK:

  • Banki lakossági termékek külső helyszínen történő értékesítése (ügyféltalálkozók és időpontok egyeztetése, ügyfelekkel való tárgyalás, tanácsadás, ajánlattétel, igényléshez, szerződéskötéshez, folyósításhoz szükséges dokumentáció összeállítása, fiókban történő leadása)
  • Együttműködés, és kapcsolattartás a területileg hozzá rendelt fiókokkal, vezetőkkel
  • Központi lead-ek és fiókból érkező ügyfélajánlások határidőben történő feldolgozása, megkeresések központi rendszerben történő rögzítése és azokból történő értékesítés
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, ügyfél- és ügyletszerzés
  • Az ügyletek menedzselése a teljes értékesítési folyamaton

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Érettségi bizonyítvány és MNB pénzügyi hatósági vizsga megléte vagy felsőfokú szakirányú (pénzügyi, gazdasági) végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítésben eltöltött 2+ év tapasztalat
  • Releváns jogszabályi környezet ismerete
  • Banki működés, termékpaletta ismerete előny
  • MS Office ismeretek

SZEMÉLYISÉGBELI ELVÁRÁSOK/ KOMPETENCIÁK:

  • Önálló munkavégzés;
  • Kommunikációs készség
  • Kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság
  • Üzleti szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Eszközpark (gépkocsi, laptop, telefon) biztosítása
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Erősödő, innovatív szervezeti kultúra
  • Kiváló csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.