Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.01.
Város:  Veszprém
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Értékesítés támogató specialista - Veszprém

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését, változatos feladatokkal, több területen, projektekben is kipróbálhatjuk magunkat. Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Értékesítési támogató specialista- Veszprém

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • A fiókhálózat értékesítési hatékonyságát javító - termék-, folyamatfejlesztési javaslatok készítése és továbbítása a Retail Régió Központ Vezető felé
  • Az értékesítési tervek teljesülésének figyelemmel kísérése, fiók és ügyintéző szinten
  • Értékesítés támogató anyagok készítése szakterület specifikusan
  • A fióki munkatársak terméktudásának és folyamati ismereteinek felmérése, értékesítési képességeinek fejlesztése a támogató eszközök (kalkulátorok, értékesítési érvek, kifogáskezelés, terméklapok) használatával
  • A hozzárendelt hálózat fiókjainak rendszeres látogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú / Középfokú végzettség
  • Empátia, a munkatársak motiválásának képessége
  • Hasonló munkakörben szerzett bankszakmai tapasztalat minimum 3 év
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű Office ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.