Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.06.
Város:  Tatabánya
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Mobilbankár - Komárom-Esztergom és Fejér megye

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Mobilbankár- Komárom-Esztergom és Fejér megye

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

    FELADATOK:

  • A bank lakossági termékeinek külső helyszínen történő értékesítése.  - Ügyféltalálkozók és időpontok egyeztetése, ügyféltárgyalások lebonyolítása, tanácsadás, ajánlattétel. A termékek igényléséhez, szerződéskötéshez, folyósításhoz szükséges dokumentációinak összeállítása, fiókba történő eljuttatása, leadása
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, ügyfél- és ügyletszerzés
  • Keresztértékesítési lehetőségek maximális kihasználása
  • Egyéni értékesítési tervek teljesítése
  • Az ügyletek menedzselése a teljes értékesítési folyamaton keresztül
  • Központi és hálózatból érkező lead-ek (ügyfélérdeklődések) határidőben történő feldolgozása, a megkeresések és ügyféllel történt kapcsolatfelvételek központi rendszerben történő rögzítése

    ELVÁRÁSOK:

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szereztél tapasztalatot
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői és tőkepiaci üzletkötői vizsgával rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Empatikus személyiség vagy, aki képes a munkatársai motiválására
  • Rugalmasan kezeled a változásokat
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.