Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Tatabánya
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Kisvállalati tanácsadó - Tatabánya

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK,MELYEKBEN SZÁMÍTUNK A SZAKÉRTELMEDRE:

  • Befektetési szolgáltatási termékek értékesítése (Tőkepiaci hatósági vizsga megszerzése után),
  • Új és meglévő kkv ügyfelek tájékoztatása, számla, hitel, biztosítás és megtakarítási  termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és a szerződéskötések bonyolítása,
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvétel, az ügyfelek magas szintű szakmai kiszolgálásának megteremtése, meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • Kisvállalati hitelekkel kapcsolatos hitelelemzés, hitel előterjesztés készítése, szerződéskötés és folyósítás,
  • Kisvállalati ügyfelekkel történő akvizíciós tárgyalások lefolytatása, hitelajánlatok készítése

TÉGED KERESÜNK, HA IGAZAK RÁD AZ ALÁBBIAK:

  • Legalább 3 éve bankszektorban dolgozol
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

ELŐNNYEL INDULSZ, HA...:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával/Tőkepiaci üzletkötői vizsgával vagy Aláírás- és okmányvizsgálati vizsgával rendelkezel
  • Alapfokon beszélsz angolul
  • Több éves tapasztalattal rendelkezel mikro-kis és középvállalati finanszírozásban

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzések
  • Változatos munkakör
  • Családias légkör, barátságos munkatársak, segítőkész fiókvezető
  • Nyitottság az új ötletekre
  • Juttatások

Amennyiben érdekes lehet számodra lehetőségünk, szeretettel várjuk pályázatod a "Jelentkezés" gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül.