Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Tatabánya
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Jelzáloghitel tanácsadó - Tatabánya

MIÉRT A TAKARÉKBANK?

  • Mert lehetőséget adunk a folyamatos fejlődésre
  • Mert változatos feladatokat biztosítunk
  • Mert nálunk megvalósíthatod ötleteidet
  • Mert jóban-rosszban összetartunk
  • Mert igyekszünk rugalmasan kezelni a munka-magánélet egyensúlyát

FELADATOK, MELYEKKEL ÉRTÉKET TEREMTHETSZ NÁLUNK:

    • Bank ügyfélkörének magas szintű kiszolgálása, portfólió ápolása
    • Banki termékek és szolgáltatások ajánlása (jelzáloghiteli, biztosítói, egyéb banki termék)
    • Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, speciális igényű ügyfelek átirányítása az adott szakterület felé
    • Lakossági hitelügyletekhez kapcsolódó teendők ellátása (tanácsadástól, tájékoztatástól az ügyletek folyósításának előkészítéséig, hitelügyletekkel kapcsolatos kérelmek, hitelgondozás)

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Több éves tapasztalatot szereztél már jelzáloghitelezésben
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, jól kommunikálsz
  • Értékesítési vénával rendelkezel és nem ijedsz meg a számoktól
  • Ügyfélcentrikusan gondolkodsz
  • Teljesítmény és sikerorientált vagy

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

    • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel
    • Kifejezetten banki közegből csatlakoznál hozzánk

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI...

  • Fix alapbért és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafeteria, értékesítési jutalék, dolgozói kedvezmények)
  • Hosszútávú karriert építhetsz nálunk
  • Folyamatos belső szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Megbízható vezetővel, segítőkész csapattal családias légkörben dolgozhatsz
  • Alkalmazotti jogviszonyt biztosítunk
  • Ötleteid nálunk megvalósulhatnak

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, szeretettel várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezés most" gombra kattintva Karrier felületünkön keresztül.