Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.19.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Szolgáltatásmenedzser

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Mi lesz a feladatod?

•Fontos szerepet kapsz a a Szolgáltatási és Szállítói szerződések szakmai tartalmának kialakításában
•Aktív közreműködésedre számítunk a KPI-ok, SLA-k, szolgáltatási riportok meghatározásában
•Biztosítod az elvárt szolgáltatási szintek teljesítését az érintett szolgáltatási területeken
•Számítunk rád a partnerekkel való kapcsolattartás szakmai támogatásában, az ügyféligények kiszolgálásának koordinációjában
•Kiemelt szereped lesz a Szolgáltatás katalógus kezelésében, naprakészen tartásában.
•Közreműködsz a fejlesztési projektekben

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?

•Hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot (1-3 év)
•Informatikai vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel
•Kiváló szervezői készséggel bírsz, jól kommunikálsz. Határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség vagy
•Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemez
•Képes vagy önálló munkavégzésre
•Magabiztos az MS Office felhasználói tudásod

Ami előnyt jelent:

•Nagyvállalati és/vagypénzintézeti tapasztalat
•Informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

•Kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
•Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
•Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
•Home office – a pandémiától függetlenül
•Kávé, tea és gyümölcs az irodában