Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.29.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Szolgáltatásmenedzser

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Fontos szerepet kapsz a Szolgáltatási és Szállítói szerződések szakmai tartalmának kialakításában
• Aktív közreműködésedre számítunk a KPI-ok, SLA-k, szolgáltatási riportok meghatározásában
• Biztosítod az elvárt szolgáltatási szintek teljesítését az érintett szolgáltatási területeken
• Számítunk rád a partnerekkel való kapcsolattartás szakmai támogatásában, és az ügyféligények kiszolgálásának koordinációjában
• Kiemelt szereped lesz a Szolgáltatás katalógus kezelésében, naprakészen tartásában.
• Közreműködsz a fejlesztési projektekben

• hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot (1-3 év)
• ITIL folyamatokban jártas vagy
• informatikai vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• kiváló szervezői készséggel bírsz, jól kommunikálsz, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség vagy
• strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemez
• képes vagy önálló munkavégzésre
• magabiztos az MS Office felhasználói tudásod

Előnyt jelent:
• nagyvállalati és/vagy pénzintézeti tapasztalat
• ITIL minősítés
• informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
• kihívást jelentő, érdekes feladatokkal találkozhatsz, ami garantálja szakmai fejlődésedet
• hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, dinamikusan növekedő informatikai cég tagja lehetsz
• versenyképes juttatási csomagot (alapbér, cafeteria, jóléti program) kínálunk
• közösségi programjaink zavartalanul műkődnek tovább online formában

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület a Kapás utca 11-15. – A jelenlegi pandémia helyzetben természetesen biztosított a home office lehetőség, amit hosszútávon is szeretnénk fenntartani
• Teljes munkaidő