Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Szabadszállás
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Tranzakciós referens munkatárs-Szabadszállás

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítósítási termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Lakossági fogyasztási hitelügyletekhez kapcsolódó kérelmek átvétele, ezen hitelügyletek értékesítése és teljes körű ügyintézése
  • Befektetési szolgáltatási termékek értékesítése, melyre csak azon munkavállaló jogosult, aki e témakörben sikeres vizsgát tett
  • Bankfiók nyitásával és zárásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ügyfelek készpénzzel kapcsolatos tranzakcióinak lebonyolítása, adott esetben értéktáros feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA...:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Banki/értékesítési/kereskedelmi területen már szereztél 1+ év tapasztalatot
  • Empatikus vagy, nem okoz gondot szánodra munkatársaid motiválása
  • Rugalmasan tudod kezelni a változásokat
  • Gyorsan és precízen végzed munkádat
  • Felhasználói szinten használod az Office programcsomagot

ELŐNNYEL INDULSZ, HA AZ ALÁBBIAK BÁRMELYIKÉVEL RENDELKEZEL...

  • Banki gyakorlat
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • Tőkepiaci üzletkötői vizsga
  • Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga
  • Pénztárkezelő és valutapénztáros vizsga
  • Angol alapfokú nyelvismeret

AMIT BIZTOSÍTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzések
  • Változatos munkakör
  • Családias légkör, barátságos munkatársak
  • Nyitottság az új ötletekre

Amennyiben érdekes számodra pozíciónk, szeretettel várjuk pályázatodat a "Jelentkezés" gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül.