Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.20.
Város:  Székesfehérvár
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Jelzáloghitel tanácsadó - Székesfehérvár

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Jelzáloghitel tanácsadó

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Jelzáloghitel szolgáltatási termékek értékesítése (pénzügyi szolgáltató közvetítői vizsgát követően)
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Lakossági hitelügyletekhez kapcsolódó teendők ellátása (tanácsadástól, tájékoztatástól az ügyletek folyósításának előkészítéséig, hitelügyletekkel kapcsolatos kérelmek, hitelgondozás)

CSATLAKOZZ, HA:

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szereztél tapasztalatot
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Empatikus személyiség vagy, aki képes a munkatársai motiválására
  • Rugalmasan kezeled a változásokat
  • Gyors és precíz munkavégzés jellemez
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Jelzáloghitelezésben már szereztél banki gyakorlatot
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.