Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Service Desk operátor

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

SERVICE DESK  MUNKATÁRS
munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

  • Bejelentések fogadása és adminisztrációja ticketing rendszerben,
  • Elsőszintű informatikai segítségnyújtás a Társaság alkalmazottai és az Ügyfelek számára,
  • A rögzített bejelentések megoldása vagy kezelése, a megfelelő kompetencia csoportok bevonásával,
  • Telefonos ügyfélszolgálat biztosítása 7/24 szervezeti egység szintű rendelkezésre állással (napi 8 óra, heti 40 óra)
  • Egyedi és központi tájékoztatás nyújtása
  • Nyilvántartások naprakész kezelése
  • Fejlett adminisztrációs készség
  • Statisztikák készítése, eseti feladatok végzése,
  • Tudásbázis folyamatos bővítése
  • Belső társterületekkel való kapcsolattartás

 A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Széleskörű IT ismeretek
  • Angol alapfokú szakmai szövegértés
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd, kezdeményezőkészség
  • Rendszer, folyamatszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Stressztűrés, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Banki IT rendszerek, üzleti folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kapás utca 11-15
  • Teljes munkaidő