Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.07.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior értékelési és elemzési menedzser - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

MIÉRT PONT A TAKARÉK CSOPORT?

  • Bankunk lakossági és vállalati oldalon egyaránt teljes körű banki és biztosítási szolgáltatásokat nyújt
  • A rendszeres oktatásokkal és a gyakorlatias értékesítési segédanyagokkal kézzel fogható támogatást biztosítunk
  • Az egyéni teljesítményen alapuló, előre tervezhető és nyomon követhető juttatási csomagot kínálunk
  • Naprakész szakmai ismereteiknek köszönhetően magabiztosan kezeljük ügyfeleink igényeit

FELADATAID LESZNEK…

  • értékesítési kimutatások, elemzések, statisztikák készítése és ellenőrzése
  • részvétel értékesítési riportok kialakításában, készítésében, fejlesztésében
  • részvétel értékesítési tervek kidolgozásában
  • közreműködés közvetítő partnerek jutalékának kiszámításában – fejlesztés, működtetés
  • értékesítés ösztönzési rendszer mérésének kialakítása, fejlesztésének támogatása, üzemeltetése
  • a szövetkezeti hitelintézetek értékesítési tervteljesítésének folyamatos mérése, eltérés-elemzése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA…

  • egy előzetes, otthoni szintfelmérő feladat megoldása, ill. az interjú során SQL tudást felmérő scriptek írása nem okozna gondot számodra
  • önálló, precíz munkavégzés vall rád, jó vagy problémamegoldásban
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • jellemzőid a kreativitás és fejlődőképesség
  • jó elemzőkészséggel rendelkezel
  • magas szintű Excel, Word, Power Point felhasználói ismereteid vannak
  • SQL-ben és adattárházi-adatpiaci lekérdezésekben jártas vagy

ELŐNY

  • jártasság makro írásban – VBA programozási ismeretek
  • értékesítés tervezésében, teljesítmény kimutatásban szerzett tapasztalat
  • tapasztalat üzleti intelligencia (BI) rendszer használatában
  • Sales kontrolling és/vagy banki területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK...

  • részvételi lehetőség Magyarország legnagyobb pénzügyi fiókhálózatához tartozó értékesítés kontrolling rendszer fejlesztésében
  • fejlődési lehetőségek
  • perspektivikus munkakörnyezet
  • nagyfokú szakmai önállóság egy jó hangulatú, dinamikus csapatban