Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Rendszermérnök

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Storage rendszermérnök
munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Adattároló rendszerek üzemeltetése, SAN hálózat konfigurálása
  • A felelőségi körbe tartozó eszközök információbiztonsági és auditálási szempontok szerinti üzemeltetése, adatszolgáltatások
  • Kapcsolattartás az IT üzemeltetés egyéb területeivel

A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Legalább 3-5 év tapasztalat nagyvállalati Storage üzemeltetésben
  • Legalább 1-2 év HPE 3PAR Storage tapasztalat (IMC / SSMC / CLI) beleértve a szinkron-, és aszinkron-replikáció ismeretét (Remote Copy / Peer Persistence)
  • SAN hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Brocade)

A pályázóval szembeni egyéb elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Jó dokumentációs és kommunikációs képesség
  • Precizitás
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • IBM StorWize és SVC ismeretek
  • CISCO SAN ismeretek
  • NAS ismeretek (pl. NetApp)
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő