Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.23.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Junior projektmenedzser

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• Bank szektort érintő informatikai programok és/vagy projektek irányításában való részvétel
• Határidőre történő szállítások biztosítása az elvárt minőségben
• A projekt-team munkájában való részvétel
• A projekt(ek) megalapítása, ennek keretében az alkalmazandó projektmenedzsment megtervezése, a projekt céljának, tartalmának, hatókörének és végrehajtási folyamatának kidolgozása, a projektszervezet felállítása, részletes ütemterv készítése és nyomon követése
• A projekt kockázatainak feltárása, kezelésükre javaslatok kidolgozása
• A projekt előrehaladásának nyomon követése, a változások megfelelő kezelése
• Szakmai együttműködés a feladatkörben érintett külső szolgáltatókkal és a megrendelői terület szakembereivel. Az intézményi és a felhasználói érdekek képviselete a szállítók felé. Rendszeres egyeztetés, kommunikáció biztosítása a szállítók/fejlesztők és a felhasználók között
• A projektdokumentáció naprakészségének biztosítása, kimutatások, beszámolók készítése a projekt munkájának előrehaladásáról
• Informatikai beruházásokkal kapcsolatos vezetői döntés-előkészítések és előterjesztések készítésében való aktív részvétel
• Esetenként projektek előkészítésében való részvétel, illetve szükség esetén más projektvezetők munkájának támogatása
• A projekt tartalmi és adminisztratív lezárásában való közreműködés

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Felsőfokú műszaki/informatikai/gazdasági végzettség
• Banki/pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
• Legalább 1-3 éves projektvezetési tapasztalat, nagy vagy közepes szervezetekben
• Projektvezetési módszertanok ismerete
• Üzleti rendszer bevezetési tapasztalat
• MS Project és MS Office alkalmazások ismerete
• Jó kommunikációs, „diplomáciai” érzék
• Logikus és strukturált gondolkodás
• Jó problémamegoldó képesség
• Terhelhetőség és nagy munkabírás
• Pontosság, megbízhatóság

Ami előnyt jelent:
• Nemzetközileg akkreditált projektmenedzsment tanúsítvány(ok)
• Adattárház projektek vezetésében szerzett gyakorlat,
• Számlavezető rendszerek fejlesztési projektjeiben szerzett tapasztalat,
• Dokumentumkezelő rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• home office – a pandémiától függetlenül
• kávé, tea és gyümölcs az irodában