Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.10.22.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Partnerkapcsolati vezető

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

A pozíció fő profilja a Bankinformatikai szolgáltatásokkal és modern fizetésforgalmi és digitális fejlesztésekkel (pl. AFR, digitális banki megoldások, PSD2) foglalkozó cégünk újonnan kialakításra került Partnerkapcsolati területének irányítása és folyamatos fejlesztése. A Partnerkapcsolat felelősségi köre kiterjed a cégünk ügyfeleivel és beszállítóival való egykapus üzleti kapcsolattartásra szoros együttműködésben a vezérigazgatóval és az IT szolgáltatási területtel.

A partnerkapcsolati vezető feladatai:

  • A partnerkapcsolati terület részeként az ügyfélkapcsolati (key account management) terület kialakítása, folyamatainak fejlesztése, és jövőbeni működtetése, éves szinten 15 Mrd Ft+ feletti szerződésállomány kezelése
  • A partnerkapcsolati terület részeként a beszállító menedzsment (vendor management) terület kialakítása, folyamatainak fejlesztése, és jövőbeni működtetése (együttműködve a különálló beszerzési területtel), éves szinten 6 Mrd Ft+ feletti szerződésállomány felügyelete és optimalizálása
  • A partnerkapcsolati terület részeként az ajánlatadásért és a megvalósítás felügyeletéért felelős igénymenedzsment terület felügyelete, folyamatainak fejlesztése, és zökkenőmentes működtetése (éves szinten akár 500+ ajánlatadás lemenedzselése)
  • Irányított szervezeti egység (összesen 20+ fő) munkájának teljeskörű tervezése, szervezése, kontrollálása
  • Saját területre vonatkozó célkitűzések lebontása, monitoringja, számonkérése, kapcsolódó vezetői beszámolás elkészítése
  • Irányított szervezeti egység működésének folyamatos fejlesztése és hatékonyabbá tétele
  • Szolgáltatói szemlélet folyamatos fejlesztése az irányított szervezeti egységen belül
  • Együttműködés a társterületekkel (mind IT, mind támogató területek)

         A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Stratégiai gondolkodásmód
  • 15+ év munkatapasztalat, és ebből hasonló méretű nagyvállalati ügyfélkapcsolati területének irányításában megszerzett 5+ év munkatapasztalat
  • Gyakorlati vezetői tapasztalat nagyértékű (több milliárd Ft-s) szerződések üzleti oldali menedzselésében IT üzemeltetési / IT fejlesztési területen
  • Gyakorlati vezetői tapasztalat nagyértékű (akár milliárd Ft-s) beszállítói szerződések üzleti oldali menedzselésében IT üzemeltetési / IT fejlesztési területen
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, erős szolgáltatói szemlélet képviselete
  • Gyakorlati tapasztalat beosztott vezetők és szervezeti egységek hatékony irányításának területén
  • Gyakorlati tapasztalat beosztott vezetők és munkatársak fejlesztése területén (pl. mentoring)
  • „C” szintű tárgyalási képesség és tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Nagy munkabírás és stressztűrő képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (B2 szint)

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben informatikai szektorban, telekommunikációs szektorban vagy pénzügyi / hitelintézeti szektorban szerzett tapasztalat

         Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő cégnél.
  • Pozícióhoz illeszkedő versenyképes fizetést.
  • Szolgálati autót és üzemanyagkártyát személyes használatra.
  • Fejlődési lehetőséget – mind a munkakörön belül, mind továbbképzések keretében.
  • Elkötelezett menedzsment csapatban történő munkavégzést.
  • Valós felhatalmazást és széles döntési jogkört.
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét

         Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő, kötetlen munkarendben