Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.24.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Partner értékesítés támogatási szakértő

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • Banki fiókhálózatából beérkező lakossági hitelek dokumentációjának ellenőrzése, a hiánytalan hiteligénylések operáció részére, rendszerben történő továbbítása
  • A hitelügyletek feldolgozásának támogatása, döntésre történő előkészítése
  • Hiánypótlásokkal kapcsolatos adminisztrációs és kommunikációs feladatok ellátása
  • Fiókhálózattal, társterületekkel, külső értékesítés támogatással történő kapcsolattartás
  • Átfutási idők\SLA-k tartása, riportálása
  • Értékesítési csatorna működésével kapcsolatos egyéb feladatok ellátása
  • Nyitottság a folyamatos szakmai önfejlesztésre, a banki hitel operációs folyamatok megismerésére, megértésére
  • Proaktivitás, folyamatok javítására vonatkozó javaslatok megfogalmazása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú és\vagy felsőfokú végzettség (preferáltan pénzügyi/gazdasági területen)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Lakossági jelzáloghitelek, fogyasztási hitelek és állami támogatások területén szerzett tapasztalat, jártasság az ehhez kapcsolódó jogszabályi környezetben
  • Banknál vagy pénzintézetnél hasonló jellegű munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvismeret

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.