Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.20.
Város:  Röszke
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Pénzügyi értékesítési tanácsadó-Röszke\Mórahalom

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Pénzügyi értékesítési tanácsadó

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése, központilag meghatározott megtakarítási célcsoportokra vonatkozóan
  • Ügyfélszegmentáció szerinti ügyfélreferálás - potenciális ügyfelek ajánlása prémium és privát ügyfélkörbe
  • Naprakész termék-, folyamat-, és rendszerismeret fenntartása, kiemelt tekintettel a befektetési termékkörre
  • Egyéni értékesítési tervek teljesítése
  • Keresztértékesítési lehetőségek maximális kihasználása
  • Új és meglévő ügyfelek magasszintű tájékoztatása, banki, biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése és ügyintézése, tranzakciók lebonyolítása
  • Ügyfelek részére pénzügyi, megtakarítási tanácsadás biztosítása jogszabályi kereteknek megfelelően

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felhasználói szinten ismered az Office programcsomagot
  • Tőkepiaci üzletkötői vizsgával rendelkezel
  • Tudsz dolgozni változó környezetben, rugalmas vagy
  • Empatikus vagy, a munkatársak motiválása nem okoz gondot számodra
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Szereztél tapasztalatot hasonló területen
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.