Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Pécs
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior HR Üzleti partner

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3-5 év HR területen, nagyvállalati szektorban szerzett tapasztalatod van
  • Nagyfokú önállóság és komplex problémamegoldókészség jellemez
  • Kiemelkedően kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

FELADATAID LENNÉNEK:

  • Folyamatos információáramlás biztosítása a HR és a divíziók vezetői között
  • Partnerség kiépítése a HR és az üzleti ügyfél között
  • A HR terület képviselete az üzlet felé és az általa képviselt szabályok, folyamatok érvényesülésének a biztosítása
  • Tájékoztatás nyújtása a HR stratégiai irányelvekről és HR döntésekről
  • A területek vezetői számára a HR szakmai tanácsadói tevékenység ellátása munkaügyi, munkajogi, munkaerő-tervezési, toborzás-kiválasztási, teljesítménymenedzsment, képzési és karriermenedzsment kérdésekben
  • Részvétel a szervezetfejlesztési irányok kialakításában, támogatásában
  • Jelentések, kimutatások, prezentációk készítése
  • Tréneri feladatok ellátása

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  •  Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia stb.)
  •  Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
  •  Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
  •  Fejlődési lehetőség
  •  Szakmai önállóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.