Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.28.
Város:  Nagykáta
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Tranzakciós referens munkatárs - Nagykáta

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Tranzakciós referens munkatárs

ÍGY TÁMOGATUNK:
•Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
•Kedvezményes sportolási lehetőség
•Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
•Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok

•Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
•Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítósítási termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
•Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
•Lakossági fogyasztási hitelügyletekhez kapcsolódó kérelmek átvétele, ezen hitelügyletek értékesítése és teljes körű ügyintézése
•Befektetési szolgáltatási termékek értékesítése, melyre csak azon munkavállaló jogosult, aki e témakörben sikeres vizsgát tett
•Bankfiók nyitásával és zárásával kapcsolatos feladatok ellátása
•Ügyfelek készpénzzel kapcsolatos tranzakcióinak lebonyolítása, adott esetben értéktáros feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA...:
Középfokú végzettséggel rendelkezel
•Banki/értékesítési/kereskedelmi területen már szereztél 1+ év tapasztalatot
•Empatikus vagy, nem okoz gondot szánodra munkatársaid motiválása
•Rugalmasan tudod kezelni a változásokat
•Gyorsan és precízen végzed munkádat
•Felhasználói szinten használod az Office programcsomagot

ELŐNNYEL INDULSZ, HA AZ ALÁBBIAK BÁRMELYIKÉVEL RENDELKEZEL...
•Banki gyakorlat
•Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
•Tőkepiaci üzletkötői vizsga
•Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga
•Pénztárkezelő és valutapénztáros vizsga
•Angol alapfokú nyelvismeret

Amennyiben érdekes számodra pozíciónk, szeretettel várjuk pályázatodat a "Jelentkezés" gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül