Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Monitoring rendszermérnök

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Az IT infrastruktúra rendszerek, alkalmazások rendszerfelügyelete, monitorozása
  • Monitoring eszközök üzemeltetése
  • A rendszerfelügyeleti eszközök meglévő szabályrendszereinek finomhangolása, scriptek készítése, rendszerfelügyelet kiterjesztése saját tapasztalatok és munkatársak javaslatai alapján
  • A felelősségi körébe tartozó eszközök információbiztonsági és auditálási szempontok szerinti üzemeltetése, adatszolgáltatások
  • Kapcsolattartás az IT üzemeltetés egyéb területeivel

A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Windows, Linux, VMWare, Hyper-V alapú infrastruktúrákat felügyelni képes monitoring rendszerek üzemeltetésében szerzett min. 2 éves tapasztalat (pl.: SCOM, Zabbix, Grafana)
  • Windows, Linux alapú infrastruktúrák üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hardver eszközök (standalone szerverek, blade-ek) ismerete
  • Powershell, bash, perl script nyelvek magas szintű ismerete
  • SQL lekérdező nyelv ismerete

A pályázóval szembeni egyéb elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó dokumentációs és kommunikációs képesség
  • Precizitás
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Pénzintézeti környezetben szerzett tapasztalat
  • Zabbix, Grafana, Prometheus, Elasticsearch üzemeltetési tapasztalat
  • SAN hálózatok, storage eszközök, virtualizációs megoldások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Redhat adminisztrátori szintű tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő