Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.21.
Város:  Miskolc
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Ügyfélkapcsolati vezető - Miskolc

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Ügyfélkapcsolati vezető

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Bankbiztonsági, Pénz és Értékkezelési szabályok,jogszabályi és felügyeleti előírások betartása és betartatása, ügyintézők munkavégzésének ellenőrzése
  • Akcióterv készítése és végrehajtása, kampányok leosztása és kontrollja
  • Ajánlások, keresztértékesítés maximalizálása, belső ügyfélkörből történő ajánlások irányítása, új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Floor manageri feladatok
  • Napi működés biztosítása (nyitás-zárás koordinálása, infrastrukturális feltételek biztosítása, jogosultságok igénylése)

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 évet doloztál hasonló területen
  • Empatikus vagy és képes vagy a munkatársak motiválására
  • Változásokat rugalmasan kezeled
  • Gyors és precíz munkavégzés jellemez
  • Microsoft Office csomagot felhasználó szinten tudod kezelni

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Pénzügyi területen szereztél vezetői tapasztalatot
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szereztél értékpapírjogi vizsgát
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.