Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.05.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Minőségirányítási munkatárs

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai banki informatika piacvezető beszállítója, pénzforgalmi specialistája, a hitelintézeti M&A (Mergers & Acquisitions) tranzakciók piacvezető IT-szakértője, amely a bankszférában megszerzett kimagasló szaktudását más iparágak kiszolgálásában is kamatoztatja.
IT üzemeltetés csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Kiemelt szereped lesz a szervezet tevékenységére vonatkozó külső, belső ellenőrzések, visszajelzések minőségbiztosítás szempontú értékelésében, javaslattételében, a folyamatok minőségbiztosítás szempontú fejlesztésében
• Hatásköröd alá fog tartozni a minőségirányítási keretrendszer szerinti kontrollfolyamatok végrehajtása, dokumentálása
• Számítunk rád a minőségirányítási kontrollfolyamatok során felmerült minőségügyi problémák kezelésében, javításában, folyamatok optimalizálásában
• Megbízunk a folyamatokhoz tartozó minőségirányítási mérőszámok tervezésével, gyűjtésével, elemzésével
• Fontos szereped lesz a minőségirányítási auditok tervezésének támogatásában, belső minőségbiztosítási auditok végrehajtásában
• Közreműködésedre lesz szükség a szervezet egyéb szolgáltatásait megvalósító tevékenységek és folyamatok kontrollkörnyezetének elemzésében és fejlesztésében, a minőség és az eredményesség szempontjából

• felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• legalább 2 év minőségirányítási munkatapasztalatra tettél szert
• IT szolgáltatást nyújtó szervezetben végezted korábbi feladataidat
• az ágazati jogszabályok, szabványok (ISO9001, ISO27001, ISO20000-1), ajánlások nem ismeretlenek számodra
• ITIL folyamatokban jártas vagy
• képes vagy önállóan és csapatban is helyt állni
• struktúrált gondolkásmód jellemző rád
• nem okoz gondot a határidők betartás

Előnyt jelent:
• Nagyvállalati környezetben megszerzett tapasztalat
• Informatikai szolgáltatói, üzemeltetői tapasztalat

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
• változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
• oktatások és képzések sokaságából kedvedre válogathatsz
• a home office lehetőségét nem csak pandémia alatt biztosítjuk
• már a belépéstől kezdődően cafeteria juttatásra leszel jogosult
• a vírushelyzet függvényében jó hangúlató, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt

Hol dolgozunk?
• Irodánk a 4-es 6-os vonalán, központi helyen a II. kerületben található
• Autóval és kerékpárral is érkezhetsz, ehhez a helyet mi biztosítjuk számodra
• A környéken számos vendéglátó egység kínálatából választhatsz
• Ha két meeting között kikapcsolódnál könnyű sétát tehetsz a közeli zöld övezetben