Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.02.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

MSSQL rendszermérnök

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.
Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:
• Tevékeny részvétel az új, MSSQL alapú rendszerek bevezetésében
• MSSQL adatbázis rendszerek kialakítása, felügyelete és karbantartása
• Performancia problémák kezelése, SQL Instance karbantartási feladatok beállítása
• Mentési stratégiák kialakítása az üzleti igények szerint
• Audit megfelelések biztosítása
• Projektekben való részvétel

A pályázóval szembeni elvárások:
• MSSQL üzemeltetési tapasztalat
• High Availability (HA) és Disaster Recovery (DR) megoldások ismerete
• Windows Server felhasználói tapasztalat
• Active Directory ismeret
• TSQL scriptelési tapasztalat
• Felsőfokú informatikai végzettség vagy megfelelő releváns szakmai tapasztalat
• Jó kommunikációs képesség
• Precizitás, rendszerezési képesség
• Proaktív, kezdeményező személyiség
• Stressztűrő képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Banki környezetben szerzett releváns tapasztalat
• MCSA/MCSE képesítések megléte
• Multinacionális cégnél szertett üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
• Teljes munkaidő