Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.10.
Város:
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

MFB Terméktámogató - Veszprém

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

  • Az MFB Pontok által értékesítendő összes termék és kapcsolódó folyamatok teljes körű ismerete, vissza nem térítendő támogatással (VNT) kombinált termékek esetén a VNT ismerete is;
  • Szakmai támogatást nyújt a hozzá tartozó 1., 2. és 3. kategóriájú MFB Ponthoz tartozó fiókok számára termékismeret és hitelezési folyamat tekintetében;
  • Elsődleges támogatói (elsődleges helpdesk) szerepet biztosít a hozzá tartozó MFB Pontok részére;
  • Az MFB Pont termékek értékesítésében folyamatos, aktív közreműködés;
  • MFB Zrt.-vel történő kapcsolattartás, együttműködés;
  • Részt vesz az MFB Zrt. által biztosított személyes oktatásokon;

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves mikro-, kis és középvállalkozás finanszírozásában szerzett vezetői tapasztalat
  • Oktatási, prezentációs gyakorlat
  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
 Veszprém

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkakört
  • Családias légkört, barátságos munkatársakat
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Juttatásokat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.