Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.09.
Város:
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági bankszámla termékmenedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
·A lakossági bankszámla és pénzforgalmi termékek termékmenedzseri tevékenységeinek ellátása;
·Új termékek bevezetési feltételeinek kidolgozása;
·Árazási javaslatok készítése, termékek jövedelmezőségének vizsgálata;
·Részvétel az értékesítési tevékenység támogatásának kidolgozásában;
·Közreműködés a termékoktatásokban;
·Együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli üzleti, szabályozó és háttérműveleti területekkel;
·Kapcsolattartás a központi szakterületekkel, külső partnerekkel;
·Konkurencia-figyelés, -elemzés, valamint a termék-innovációk és szabályozó környezet nyomon követése;
·Kapcsolódó banki front-end rendszerek üzleti gondozása.

ELVÁRÁSOK:
·Felsőfokú gazdasági végzettség feltétel;
·Lakossági bankszámla vagy pénzforgalmi termékek körében szerzett termékfejlesztési/termékmenedzseri tapasztalat;
·Hatékony munkavégzés csapatban;
·Önállóság, megbízhatóság és precizitás;
·Kreativitás, együttműködési készség és felelősségvállalási képesség;
·Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
·Magabiztos prezentációs készség;
·Társalgási szintű angol nyelvtudás;
·Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

ELŐNYT JELENT:
·Kereskedelmi bankban, passzív termékek körében szerzett értékesítési tapasztalat;
·Kereskedelmi bankban, pénzforgalmi háttérterületen szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:
·Változatos munkavégzés;
·Jó hangulatú, dinamikus csapat;
·Nagyfokú szakmai önállóság;
·Versenyképes kompenzációs csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
·Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.