Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Lakitelek
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Pénzügyi értékesítési tanácsadó - Lakitelek

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK, MELYEKKEL ÉRTÉKET TEREMTHETSZ NÁLUNK:

  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvéttel az ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Banki termékek és szolgáltatások ajánlása, ügyintézése.
  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása (befektetések, számla, biztosítás, biztosítás- megtakarítás)

LEENDŐ KOLLÉGÁNK AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZIK:

  • Ügyfélközpontúság
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Értékesítési szemlélet
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

ELŐNNYEL INDULSZ, HA...:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga/Tőkepiaci üzletkötői vizsga/Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga már a tarsolyodban van
  • Pénzügyi termékek értékesítésben jártas vagy

ÚJ MUNKAHELYED TÁMOGATNI FOG TÉGED A KÖVETKEZŐKBEN:

  • Nyitottság az új ötletekre
  • Megbízható vezető, családias légkör, kiváló csapat
  • Munkába járási költségtámogatás
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos képzések a szakmai fejlődéshez

Amennyiben hirdetésünk érdekes lehet számodra, szeretettel várjuk jelentkezésed Karrieroldalunkon (www.karrier.takarek.hu) keresztül.