Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.02.
Város:  Kecskemét
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lean szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A Bank vezetése felé történő döntés-előkészítés, az adott időszak kiemelt folyamatainak meghatározásához.
  • A kiemelt folyamatok aktuális gyakorlatának felmérése terepmunka módszerével.
  • Az kiemelt folyamatok lehetséges optimalizációs pontjainak meghatározása.
  • A folyamatok optimalizációs tervének elkészítése.
  • Az optimalizációs terv egyeztetése az érintett területekkel.
  • A digitalizációs és automatizálási lehetőségek felmérése és beépítése a folyamatba.
  • A specifikált folyamatleírások elkészítése és átadása a folyamat digitalizációs csoportnak
  • Egyeztetés a specifikációról, és szükség esetén a folyamat korrekciója.
  • Az elkészült folyamatokhoz folyamat ábra, felhasználói segédanyag, aktuális szabályzat elkészítésében való részvétel.
  • Az optimalizált folyamatokhoz kapcsolódó oktatási anyagok összeállítása, „Train the trainer” oktatások megtartása.
  • A szakterület képviselete a bank vezetése és más szakterületek felé.

Elvárások:

•         Felsőfokú végzettség

•         Banki folyamatok és/vagy folyamatszervezési ismeret, tapasztalat

•         Önálló munkavégzés

•         Magas szintű és célorientált kommunikáció

•         Projekt menedzseri készségek és tapasztalat

•         Mobilitás

Előnyt jelent:

•         Banki folyamatok szervezésében szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.