Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.02.
Város:  Kaposvár
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Retail területi értékesítési vezető - Zala és Somogy megye

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

 Retail területi értékesítési vezető

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Az irányítása alá tartozó fiókok értékesítési stratégiájának kialakítása az adott fiókvezetővel együtt, valamint az üzleti tervek végrehajtásában támogatása.
  • A felügyelete alá tartozó fiókok működésének üzleti szakmai és humán feltételek biztosításában támogatás, kiválasztási folyamatban való aktív részvétel.
  • Az irányítása alatt álló fiókok hitelügyleteinek, banki folyamatainak nyomon követése, ellenőrzése.
  • Az irányítása alatt álló fiókok vezetői beszámoltatása, eredmények referálása RÉV felé.
  • Akciótervek kidolgozása az adott fiók vezetőjével együtt, végrehajtásában a fiókvezető támogatása.
  • Irányítása alatt álló fiókok rendszeres látogatása ( értékesítési folyamat megfigyelése, visszacsatolás a fiókvezető és az értékesítő kolléga felé).
  • Új termékek bevezetésének értékesítés támogatása, tréningek, oktatások szervezése.
  • Közvetett módon a személyre szabott tervek teljesítése (rendszeres kiértékelés, közös ügyféltárgyalások, TÉR) Új belépő kollégák szakmai és értékesítési irányítása (betanulási ütemterv és annak nyomon követése, fejlesztési igények meghatározása).

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata
  • B kategóriás jogasítvány

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Bankszektorban dolgozol
  • Pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Értékpapírjogi vizsga
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Retail Régió Központ Kaposvár (munkavégzés Zala és Somogy megyében)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.