Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.08.
Város:  Kaposvár
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Bankfióki tanácsadó - Kaposvár

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, befektetési és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvéttel az ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Ügyfelek részére pénzügyi, megtakarítási tanácsadás biztosítása a megadott keretek közt

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • 1 év banki gyakorlat
  • Tőkepiaci üzletkötői vizsga
  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

ELŐNY:

  • Pénztárkezelő és valutapénztáros vizsga
  • Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga
  • Angol alapfokú nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
 Kaposvár

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzést
  • Változatos munkakört
  • Családias légkört, barátságos munkatársakat
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • Juttatásokat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.