Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Kapacitásmenedzsment szakértő

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

KAPACITÁSMENEDZSMENT SZAKÉRTŐ
(infrastruktúra területre)
munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • A vállalaton belüli infrastruktúra erőforrás- és kapacitásmenedzsment folyamatok fejlesztése
  • Az virtuális és fizikai hardver erőforrás allokáció és kapacitások nyomon követése, kontrollja
  • Támogató rendszerek (CMDB, ticketing rendszer) fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Riportstruktúra kialakítása és fejlesztése a szervezettel és stratégiai erőforrás kezeléssel kapcsolatos vezetői döntések meghozatalához
  • Szoros együttműködés a projekt és igénymenedzsment területtel az erőforrástervezés során (trendelemzések, terv-tény összehasonlítások, tervezési módszertan fejlesztése)
  • Szoros együttműködés a kontrolling területtel az önköltségszámítási folyamatokban (tényadatok visszamérése, felosztási mutatók egyeztetése)
  • Szoros együttműködés az infrastruktúra üzemeltetési területtel az infrastruktúra erőforrásgazdálkodási folyamatokban

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben (pl.: erőforrás kontrolling, kapacitásmenedzsment, adatelemzés, infrastruktúra üzemeltetés, architektúra menedzsment, IT eszközgazdálkodás) szerzett szakmai tapasztalat
  • Informatikai (fejlesztő és/vagy üzemeltető) cégnél szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Microsoft Excel magabiztos használata (modellezés, függvények, PIVOT, diagrammok)
  • Erős analitikus szemléletmód
  • Nagyfokú önállóság
  • Innovatív szemlélet
  • Precizitás
  • Jó szervezőkészség
  • Jó interperszonális készségek

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Teljesítmény és erőforráskontrolling módszertanok ismerete
  • IT infrastruktúra kapacitás menedzsment alkalmazásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Adatbányászati és/vagy statisztikai módszerek ismerete
  • POWER BI gyakorlati ismerete
  • SAP rendszer ismerete
  • ITIL fogalmi ismeretek
  • Alapvető pénzügyi és gazdasági ismeretek
  • Korábbi tapasztalat erőforrás tervező és/vagy kapacitásmenedzsment rendszer bevezetésében és működtetésében
  • IT infrastruktúra (kiemelten adatközpontok) üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő