Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Kőszeg
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

jelzáloghitel tanácsadó - Kőszeg

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK, MELYEKKEL ÉRTÉKET TEREMTHETSZ NÁLUNK:

    • Jelzáloghitel szolgáltatási termékek értékesítése (pénzügyi szolgáltató közvetítői vizsgát követően)
    • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
    • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
    • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
    • Lakossági hitelügyletekhez kapcsolódó teendők ellátása (tanácsadástól, tájékoztatástól az ügyletek folyósításának előkészítéséig, hitelügyletekkel kapcsolatos kérelmek, hitelgondozás)

TÉGED KERESÜNK, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

    • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
    • Középfokú végzettség
    • Empátia, munkatársak motiválása
    • Változások kezelése, rugalmasság
    • Gyors és precíz munkavégzés
    • Microsoft Office felhasználói szintű használata

ELŐNYBEN VAGY, HA...

    • Jelzáloghitelezésben már szereztél banki gyakorlatot
    • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

    • Képzéseket biztosítunk a szakmai fejlődéshez
    • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
    • Munkába járási költségtámogatás
    • Megbízható vezető, családias légkör, kiváló csapat venne körül
    • Nyitottságot az új ötletekre

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, szeretettel várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezés most" gombra kattintva Karrier felületünkön keresztül.