Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.02.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Jogosultság adminisztrátor

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.
Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
• Kiemelt szereped lesz a beérkezett jogosultsági igények befogadásában és beállításában a hatáskörödbe tartozó rendszerek esetében
• Megbízunk a központi jogosultságkezelő és nyilvántartó rendszerhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásával
• Fontos feladatod lesz a jogosultságok kezeléséhez kapcsolódó rendszeres riportok összeállítása és egyeztetése a vezetővel
• Aktív közreműködésedre lesz szükség a jogosultságkezeléssel kapcsolatos általános kérdések megválaszolásában
• Feladataid között fog szerepelni a jogosultsági felülvizsgálatokhoz és egyeztetésekhez kapcsolatos teendők ellátása mellett
• az Információbiztonsági folyamatok támogatása is
• Számítunk rád az IT jogosultságmenedzsment terület tudásbázisának folyamatos bővítésében

• középfokú informatikai végzettséggel rendelkezel
• hasonló munkakörben szereztél 1-3 éves szakmai tapasztalatot, különösen ticketing rendszer kezelésben
• Active Directory és IDM rendszerhez is kapcsolódik a szakmai tapasztalatod
• ITIL folyamatokban jártas vagy
• angol nyelvtudásod alapfokú
• kiemelkedő dokumentációs képességgel bírsz
• maximális precizitással látod el feladataidat
• képes vagy önállóan és csapatban is helyt állni
• nem okoz gondot a határidők betartás

Előnyt jelent:
• ITIL v3 képesítés
• felsőfokú informatikai végzettség (OKJ, vagy folyamatban lévő főiskolai / egyetemi diploma)
• középfokú angol nyelvtudás
• ECDL vizsgák megléte (kiemelten Excel és Word)

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...
• változatos és érdekes munkafolyamatokra számíthatsz nálunk
• a home office lehetőségét nem csak pandémia alatt biztosítjuk
• már a belépéstől kezdődően cafeteria juttatásra leszel jogosult
• a vírushelyzet függvényében jó hangúlató, kötetlen csapatépítő rendezvényeinken vehetsz részt

Hol dolgozunk?
• Irodánk a 4-es 6-os vonalán, központi helyen a II. kerületben található
• Autóval és kerékpárral is érkezhetsz, ehhez a helyet mi biztosítjuk számodra
• A környéken számos vendéglátó egység kínálatából választhatsz
• Ha két meeting között kikapcsolódnál könnyű sétát tehetsz a közeli zöld övezetben