Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.05.
Város:  Jászárokszállás
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Fiókvezető - Jászárokszállás

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Az adott fiók értékesítési stratégiájának kialakítása és üzleti tervének végrehajtása
  • A fiók működésének üzleti és szakmai irányítása, humán feltételek biztosítása, meghatározott anyagi keretekkel történő gazdálkodás
  • A fiókra vonatkozó elvárások alapján a személyre szóló elvárások összeállítása, fiók és dolgozói értékesítési eredmények folyamatos nyomon követése, teljesítmények értékelése, elmaradások számonkérése
  • Az értékesítési tevékenység bővítése, új értékesítési lehetőségek felkutatása külső akvizíción keresztül; kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel és értékesítési partnerekkel
  • Fiókban a napi működés biztosítása (nyitás-zárás koordinálása, infrastrukturális feltételek biztosítása, jogosultságok igénylése.) floor manager feladatok ellátása. (Ügyfélhívó kontrollja, tanácsadó kollégák felügyelete)
  • Bankbiztonsági és banküzemviteli feladatok ellátása, fióki működés ellenőrzése
  • Bankbiztonsági , PÉK szabályok, jogszabályi és felügyeleti előírások betartása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Bankszektorban/hasonló területen minimum 3+év tapasztalattal rendelkezel
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • A Windows operációs rendszert, az MS Office alkalmazásokat és egyéb a munkakörhöz tartozó banki alkalmazásokat magabiztosan használod

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

  • Pénzügyi területen vezetői tapasztalattal rendelkezel vagy már lakossági/KKV hitelezési területen is szereztél tapasztalatot
  • Társalgási szinten beszélsz angol nyelven

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.