Állásajánlat megosztása
Dátum:  2022.01.11.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Információbiztonsági szakértő (Infrastruktúra)

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?

  • Biztonsági feladatok végrehajtásának szakmai projektvezetése, IT és üzleti projektekben való szakmai részvétel.
  • Biztonsági kontrollkörnyezet folyamatos fejlesztése.
  • Biztonsági naplóelemzés fejlesztése.
  • Közreműködés az információbiztonsági terület napi biztonsági célú elemzési feladataiban.

Mi az amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Információbiztonság területen szerzett releváns legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi Információbiztonsági módszertanok, ajánlások, elvárások alapos ismerete (ISO 27001, COBIT és MNB ajánlások)
  • Információbiztonsági eszközök és technológiák ismerete (SIEM rendszerek pl. SPLUNK, McAfee, Log4ensic, SyslogNG)
  • Műszaki informatikai ismeretek (UNIX, Linux, Windows, hálózati ismeretek és kacsolódó technológiák ismerete)
  • Angol nyelvtudás
  • Precizitás, rendszerezési képesség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség

Ami előnyt jelent:

  • Hitel és pénzintézetben vagy nagyobb telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat.
  • Projektmunkában, projektek irányításában szerzett tapasztalat.
  • Releváns Információbiztonsági képesítés (pl. ISACA vagy más hazai/nemzetközi szevezetek által kiadott tanúsítványokIS) és vagy IT technológia tanúsítások (pl. Microsoft, CISCO).

Amit kínálunk:

  • kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
  • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
  • home office – a pandémiától függetlenül
  • kávé, tea az irodában