Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.25.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Incides és problem menedzser

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

    Incidens és probléma menedzser

munkakörbe

Mi lesz a feladatod?
• Aktív részvétel az incidens/problem menedzsment mérésében, a folyamatok módosítására és fejlesztésére irányuló javaslatok megfogalmazása, menedzselése
• Incidensek/problem jegyek E2E végig vitele
• Szakértők, megoldói erőforrások bevonása (virtuális SWAT team koordinálása) a hibakezelés során
• Kapcsolattartás a társterületekkel, a partner és szolgáltatói szakértőkkel
• Intézkedések meghatároztatása, a végrehajtás irányítása és dokumentáltatása
• Tudásátadás biztosítása, az oktatási anyagok frissítése, valamint a társterületek szakmai támogatása
• Gyökérok elemzés elvégeztetése és dokumentáltatása
• Audit kérdések megválaszolása, a szakterület képviselete
• Vezetői riportok, elemzések készítése
• Rendszeres fórumok szervezése és menedzselése (Incidens és Problem review)

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Informatikai vagy műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
• ITIL ismeretek, vizsga előny
• Proaktív, kezdeményező személyiség
• Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
• Megbízhatóság, pontosság, önállóság, precizitás

Ami előnyt jelent:
• IT szolgáltató központokban szerzett szakmai tapasztalat
• IT üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• kimagasló juttatási és cafeteria csomag, kiemelt sportolási támogatással
• szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• home office – a pandémiától függetlenül
• kávé, tea és gyümölcs az irodában