Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

Incides és problem menedzser

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Incidens és problem menedzser

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

  • Aktív részvétel az incidens/problem menedzsment folyamat kialakítása és folyamatos fejlesztése során
  • Incidensek/problem bejelentések E2E végig vitelének biztosítása
  • Bejelentési kategória / hatás ellenőrzés
  • Szakértők bevonása (virtuális SWAT team koordinálása)
  • Elkerülő megoldásból PROBLEM jegy indítása
  • Megoldói erőforrások (belső/külső) biztosítása a hibakezelés során
  • Kapcsolattartás partner és szolgáltatói szakértőkkel
  • Kommunikáció és eszkaláció kezelése
  • Intézkedések meghatároztatása, végrehajtás irányítása és dokumentáltatása
  • Tudásátadás biztosítása
  • Gyökérok elemzés elvégeztetése és dokumentáltatása
  • Change kezelés kezdeményezése

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Releváns ITIL ismeretek
  • Informatikai vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • IT szolgáltató központokban szerzett szakmai tapasztalat
  • IT üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő
  • A munka elvégzéséhez ügyeleti / készenléti feladatok ellátása is szükséges