Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.29.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

IT Fejlesztési vezető

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.
Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:
• Bankinformatikai szolgáltatásokkal, modern fizetésforgalmi és digitális fejlesztésekkel foglalkozó cég 80+ (belső, külső) létszámú IT fejlesztési területének vezetése
• Fejlesztési és szállítási feladatok menedzselése
• Külső beszállítók (mind multi, mind közepes- és kis magyar cégek) által végzett IT fejlesztési feladatok koordinálása és felügyelete
• Fejlesztések ügyfelek felé történő képviselete
• Irányított szervezeti egység munkájának teljeskörű tervezése, szervezése, kontrollálása
• Saját területre vonatkozó célkitűzések lebontása, monitoringja, számonkérése, kapcsolódó vezetői beszámolás
• Irányított szervezeti egység működésének folyamatos fejlesztése és hatékonyabbá tétele
• Szolgáltatói szemlélet folyamatos fejlesztése az irányított szervezeti egységen belül
• Együttműködés a társterületekkel (pl. projektmenedzsment, üzemeltetés, támogató területek)

A pályázóval szembeni elvárások:
• 50+ embert magába foglaló nagyvállalati IT fejlesztési terület irányításában szerzett többéves tapasztalat
• Vezetői tapasztalat komplex architektúrájú, nagy hibatűrésű és magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése terén
• Gyakorlati tapasztalatra tett szert az alábbi feladatokban:

  • Nagy értékű és üzletileg kritikus IT fejlesztési projektek vezetése
  • Klasszikus vízesés és agilis módszertan szerint végzett fejlesztések
  • Nagyvállalati beszállítói menedzsment területén (pl. Oracle, Microsoft, SAP), valamint kisebb partnervállalatok kezelése
  • Nagy hibatűrésű és magas rendelkezésre állású (7/24) IT rendszerek implementálásában és fejlesztésében
  • Élő rendszerek fejlesztésében

• Felsőfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
• Nagy munkabírás és stressztűrő képesség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás (B2 szint)
• Innovatív szemlélet
• Precizitás
• Agilitás
• Nagyfokú együttműködési és irányítási készség

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Bankszektorban vagy Telekommunikációs szektorban vagy IT tanácsadói szférában szerzett tapasztalat
• Fejlesztői vagy szoftver architect tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, szolgálati autót és üzemanyagkártyát személyi használatra, sportolási támogatás, jóléti program)
• Valós felhatalmazást és széles döntési jogkört
• Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
• Teljes munkaidő, kötetlen munkarendben