Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

IT üzleti elemző

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

IT ÜZLETI ELEMZŐ
munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

  • IT projekteken belül technológiai elemzési feladatok elvégzése, rendszerintegráció
  • Ügyféligények megértése, definiálása, IT implementáció kidolgozása
  • IT megoldások bevezetésének támogatása
  • Rendszerleírás, specifikáció és erőforrásterv készítése
  • Beszállítói technológiai, szakmai egyeztetés
  • Ajánlat szakmai tartalmának kidolgozása
  • Egyeztetés igénylő területekkel, szakterületekkel és beszállítókkal, IT támogatás részükre

A pályázóval szembeni elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat, részt vett IT projektekben vagy dolgozott, mint IT üzleti elemző fejlesztési területen
  • Képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Innovatív gondolkodás, érdekeljék az új technológiák
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Önálló és analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldás
  • Terhelhetőség és nagy munkabírás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Szereti a változatos munkát és könnyen tud alkalmazkodni

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő