Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.30.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

IT üzemeltetés támogató

Takarékinfo Zrt.
A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

• IT üzemeltetési projektek/feladatok megvalósulásának koordinálása
• IT üzemeltetés területén lévő emberi és technológiai erőforrás szükségletek tervezésében és felülvizsgálatában való közreműködés
• Az IT üzemeltetést érintő külső és belső szerződések kezelése, véleményezése, véleményeztetése és betartatása a területen
• Az SLA riportokban megjelenő értékek folyamatos követése, kimutatások készítése a vezetőség részére, OLA menedzsment
• Ágazati költések tervezése, folyamatos nyomon követése, a felhasználás koordinálása, riportolása
• Hatékonyságot növelő és konszolidációs programok tervezésében és végrehajtásában való részvétel
• IT üzemeltetési területet érintő adatszolgáltatások elvégzése, dokumentációk és döntéselőkészítő anyagok elkészítése
• Társterületekkel történő kapcsolattartás, valamint az IT üzemeltetési terület szakmai képviseletének ellátása

A pályázóval szembeni elvárások:
• Középfokú informatikai végzettség, vagy legalább 2 éves informatikai területen szerzett tapasztalat
• MS Office alkalmazások használatának magabiztos ismerete
• Proaktív, kezdeményező személyiség
• Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
• Jó problémamegoldó képesség
• Pontosság, megbízhatóság
• Nyitottság az új ismeretekre

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Felsőfokú végzettség
• Általános ITIL ismeret és tapasztalat
• Angol középfokú szakmai szövegértés
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• Banki IT rendszerek, üzleti folyamatok ismerete

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
• Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:
• Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.
• Teljes munkaidő