Állásajánlat megosztása
Dátum:  2022.01.06.
Város:
Vállalat:  Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt.

HR kontroller (IT governance terület)

Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú Szolgáltatás- és kapacitásmenedzsment csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:
munkakörbe

Az új kolléga felvételével célunk a vállalat rendelkezésére álló szaktudással történő hatékony gazdálkodás. Ennek érdekében a kompetenciák naprakész nyilvántartása, azok kihasználtságának követése, kapcsolódó gördülő tervezés megvalósítása. Nem utolsó sorban a ráfordítások pontos kimutatása

A cél érdekében:

Mi lesz a feladatod?
• Te leszel az erőforrás- és kapacitásmenedzsment folyamatok gazdája
• Működteted és fejleszted a kapcsolódó folyamatokat
• Aktív közreműködésedre számítunk a támogató rendszerek (időkönyvelés, projekt portfólió menedzsment, igénykezelés, ERP, CMDB, ticketing) fejlesztésében
• Kialakítod és fejleszted a szervezettel és stratégiai erőforrás kezeléssel kapcsolatos riportstruktúrát, melyek vezetői döntések meghozatalához szükségesek
• Szoros együttműködésre lesz szükség

  • a szakterületek erőforrásgazdáival
  • a projekt és igénymenedzsment területtel az erőforrástervezés során (trendelemzések, terv-tény összehasonlítások, tervezési módszertan fejlesztése)
  • a kontrolling területtel az önköltségszámítási folyamatokban (tényadatok visszamérése)
  • a HR területtel a humán erőforrás gazdálkodás folyamatokban

Mi az, amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez?
• Gazdasági területen (pénzügy-számvitel, közgazdász) szerzett felsőfokú végzettség, vagy ezzel megegyező releváns szakmai tapasztalat (minimum 2 év)
• Microsoft Excel magabiztos használata (modellezés, függvények, PIVOT, diagrammok)
• Erős analitikus szemléletmód
• Nagyfokú önállóság és kreatív gondolkodásmód
• Jó kommunikációs és interperszonális készségek
• Kiemelkedő szervező-koordináló képesség
• Konfliktuskezelés
• Precizitás

Ami előnyt jelent:
• Teljesítmény és erőforráskontrolling módszertanok ismerete
• Adatbányászati és/vagy statisztikai módszerek ismerete
• POWER BI gyakorlati ismerete
• MS-Project Online gyakorlati ismerete
• SAP rendszer ismerete
• ITIL fogalmi ismeretek
• Alapvető pénzügyi és gazdasági ismeretek
• Project koordinációs tapasztalat
• Informatikai (fejlesztő és/vagy üzemeltető) cégnél szerzett gyakorlati tapasztalat
• Korábbi tapasztalat erőforrás tervező és/vagy kapacitásmenedzsment rendszer bevezetésében és működtetésében

Amit kínálunk:
• Egyénileg összeállítható cafeteria csomag
• Kiemelt sportolási támogatás
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
• Fiatalos, sokszínű, összetartó közösség
• Hibrid munkavégzés