Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.28.
Város:  Gyöngyös
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Üzleti asszisztens Retail

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlõdésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövõnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetõség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetõk, segítõkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belsõ szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • A Regionális értékesítési vezetõ által meghatározott elõterjesztések, szakmai anyagok elkészítése, és azok elkészítésének koordinálása a Retail üzletágon belül
  • A Retail üzletág regionális menedzsmentjéhez tartozó, rá bízott operatív és koordinációs feladatokainak ellátása
  • A támogatott terület beérkezõ és kimenõ küldeményeinek iktatási, kézbesítési feladatainak ellátása, ügyirat és levélforgalom kezelése
  • Regionális értékesítési vezetõ telefonhívásainak fogadása, kezdeményezése
  • Regionális értékesítési vezetõ naptárjának kezelése, programjanak szervezése, a felelõsségi körébe tartozó e-mail címekre érkezõ levelek követése, kezelése

CSATLAKOZZ, HA:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 éves tapasztalatot szereztél hasonló területen
  • MS Office felhasználói szintû ismerettel rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklõdésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.