Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.05.
Város:
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Senior fogyasztóvédelmi munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

MI LENNE A FELADATOD?

Azonosítani a Bank működése szempontjából releváns fogyasztóvédelmi kockázatokat, biztosítani és ellenőrizni a hatályos szabályozó eszközöknek, jogszabályoknak, az integrációs szintű szabályzatoknak és a felügyeleti elvárásoknak való megfelelést, rendszeres riportokat és jelentéseket készíteni, vizsgálatokat folytatni. Követni a fogyasztóvédelmi megfelelőség biztosításához kapcsolódó jogszabályi változásokat, támogatni ezek implementálását. Az üzleti területek fogyasztóvédelmi szempontú támogatása, a Bank által nyújtott szolgáltatások fogyasztóvédelmi előírásoknak, felügyeleti szabályozó eszközöknek, egyéb fogyasztóvédelmi normáknak való megfelelés biztosításának és ellenőrzésének megszervezése, ezen feladatok ellátásában való közreműködés. Fogyasztóvédelmi megfelelőséghez kapcsolódó vizsgálati módszertanok kialakítása, a védelmi vonalak érvényesülésének megállapítása tárgyában vizsgálatok lefolytatása. A pénzügyi szolgáltatások fogyasztóvédelmi kockázatainak csökkentésére javaslattétel, projektmunkák támogatása, fogyasztóvédelmi oktatási anyagok készítésében közreműködés, képzések és továbbképzések megtartása.

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

  • Számunkra különösen fontosak az emberi kapcsolatok, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról.
  • Szakmai és emberi közösséget alkotunk, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad.
  • Szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Legalább 4-5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Komplex gondolkodási, kockázatérzékenységi és együttműködési készség,
  • Nagyfokú önállóság, precizitással és kellő alaposság
  • Kiváló konfliktuskezelési képesség, problémamegoldó és szervezőkészség

ELŐNYT JELENT: Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.