Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.08.09.
Város:  Eger
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

ügyfélkapcsolati menedzser - agrár (Eger)

FELADATOK:

  • Agrár hitelezés és keresztértékesítési folyamatok kidolgozása, menedzselése
  • Meglévő és lehetséges új ügyfelekből saját ügyfélportfolió kialakítása és kezelése a 200 ÜME termelési érték feletti szegmensben (nem csak szántóföldet értünk alatta)
  • 200 ha feletti üzemmérettel rendelkező agrár ügyfelek hitelezése, részvétel ügyféltárgyalásokon, az agrárigazgatóság aktív és passzív oldali termékeinek értékesítése,
  • Aktív együttműködés a Bank és Bankcsoport, Szövetkezeti Hitelintézetek valamennyi társosztályával
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel, valamint a hozzá tartozó területen megrendezésre kerülő mezőgazdasági konferenciák, gazdatalálkozók megkeresése, szervezése
  • Szakmai oktatások megtartása, a működési területén dolgozó referens szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú (agrár), vagy pénzügyi végzettség, vagy aktív gazdálkodói tevékenység
  • Agrár finanszírozásban szerzett banki tapasztalat;
  • Legalább 2 éves értékesítői tapasztalat;
  • Az MS Office programok megbízható ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Határozott, meggyőző személyiség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Megbízhatósás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Versenyképes kompenzációs csomag